facebook

Rok szkolny 2018/2019

Klasy 1

  • Klub humanistyczno-plastyczny - Agnieszka Czypicka
  • Muzykuję z j.angielskim - Monika Samolczy
  • Muzykuję - Marika Gębka
  • Ciało w ruch-zdrowy duch! - Katarzyna Grześczyk
  • Myślę i doświadczam- przyroda i ekologia - Jarosław Wiśniewski 

Klasy 2

  • Tańczę i hasam - Małgorzata Roszkowska
  • Klub artystyczny - rękodzieło - Mirka Mazur
  • Ciało w ruch-zdrowy duch! - Katarzyna Grześczyk
  • Myślę i doświadczam - chemia i fizyka - Jarosław Wiśniewski
  • Muzykuję - Hanna Wrońska
  • Kółka do wyboru:
    matematyczne - Marta Krzewina,
    modelarskie - Arkadiusz Wilczyński,
    Zręczne ręce - Mirosława Mazur

Klasy 3

  • Gry i zabawy niecodzienne - Aneta Mikołajczak-Funka
  • Odyseja Umysłu - Agnieszka Łupkowska, Małgorzata Matuszkowiak
  • Ciało w ruch - zdrowy duch- Małgorzata Roszkowska, Hanna Wrońska
  • Myślę i doświadczam - geografia i astronomia - Katarzyna Bartkowiak
  • Kółka do wyboru:
    kółko matematyczne - Małgorzata Roszkowska,
    kółko plastyczne - Marika Gębka,
    Złote ręce - Mirosława Mazur

• Zajęcia pozalekcyjne w klasach 4-6

W każdy wtorek organizujemy zajęcia tematyczne dla całej grupy wiekowej.
W pozostałe dni proponujemy zajęcia następujących kółek zainteresowań:

  • Azymut - wyobraźnia, warsztaty aktorskie - Grażyna Wydrowska
  • Fotografia - Radosław Musiałowski
  • Wolontariat - Mirosława Mazur
  • Rzeźba - Radosław Musiałowski
  • Samorząd Szkolny - Krystian Karcz
  • Kółko plastyczne - Katarzyna Lipka-Czajkowska
  • Modelarstwo kartonowe - Radosław Musiałowski
  • Modelarstwo plastikowe - Arkadiusz Wilczyński
  • Klub gier planszowych - Ernest Malanowski
  • Siatkówka - Ernest Malanowski
  • Kółko muzyczne - Mateusz Wierzchowski
  • Koszykówka - Katarzyna Grześczyk
  • Fajny ferment - kółko plastyczne - rysunek, opowiadanie obrazem... - Andrzej Cybulski
  • Cambridge - Alicja Jach
  • Koszykówka - Katarzyna Grześczyk
  • Fajny ferment - kółko plastyczne - rysunek, opowiadanie obrazem... - Andrzej Cybulski
  • Odyseja Umysłu - Edyta Mak
  • Kino lekturowe - Mirosława Mazur
  • Szachy - Emil Wiśniewski