Kochamy poniedziałki – szczególnie ten najbliższy

Już nie możemy doczekać się poniedziałku! Marzymy o gwarze na szkolnych korytarzach i wspólnie spędzonym czasie. Najlepsze w szkole są wagary, a więc od tego zaczniemy. Zapraszamy Was od poniedziałku na Szkolne Wagary! Oj będzie się działo: wycieczki, rozmowy, wspólne przygotowywanie posiłków, gry, zajęcia artystyczne….. Niepewność zostawcie w domu, zabierzcie maski i dobry humory. Do zobaczenia! Trzymamy kciuki za naszych ósmoklasistów, którzy w najbliższym tygodniu zostaną w domach i będą przygotowywać się do końcowych egzaminów, które odbędą się z końcem maja. I oczywiście za maturzystów, przed którymi jeszcze egzaminy pisemne z wybranego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym.

https://davinciszkola.pl/wp-content/uploads/2021/05/20210512_095528-3-300x200.jpg