Drzwi Otwarte w Szkole Podstawowej – 21.01

Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci na Drzwi Otwarte do Szkoły Podstawowej i Przedszkola Da Vinci. Prowadzimy rekrutację do zerówki (dzieci w wieku 5 i 6 lat). W klasie pierwszej naukę mogą rozpocząć dzieci w wieku 6 i 7 lat w klasie ogólnej, z poszerzonym j. angielskim lub angielskiej. Na spotkaniu opowiemy o naszych metodach pracy i codziennym życiu szkoły. Trochę poeksperymentujemy w pracowni chemicznej, spotkamy się z robotami i pobawimy megaklockami na sali gimnastycznej. Miło będzie się spotkać. Do zobaczenia. Z powodów organizacyjnych prosimy o zapisywanie się na spotkanie przez formularz elektroniczny https://forms.gle/Aro7F833DgBVjzus9 lub telefonicznie w sekretariacie szkoły tel. 61 844 55 41.

Spotkanie odbędzie się 21.01.2023 r., godz. 10.00

//davinciszkola.pl/wp-content/uploads/2023/01/Promocja-DO-1.jpeg