Szymon Gogolewski nauczycielem roku 2022 w Poznaniu

15 lutego br. w Hotelu Bazar miała miejsce gala, na której wręczono nagrody w plebiscycie "Nauczyciel Roku", organizowanym przez Głos Wielkopolski. Podczas tej uroczystości nagrodę w kategorii "Nauczyciel klas 4 - 8" odebrał Szymon Gogolewski, dyrektor Przedszkola i Szkoły Podstawowej Da Vinci. Faktycznie wręczone mu zostały dwie nagrody: tytuł "Nauczyciel Roku 2022" w Poznaniu (klasy 4 - 8) oraz III miejsce w tej samej kategorii na szczeblu wojewódzkim. Jak mówi sam Szymon Gogolewski: "To jest czysta przyjemność zostać uhonorowanym taką nagrodą. Mam szczęście robić w życiu to, co lubię. Mam szczęście, że moja praca polega na otaczaniu się dziećmi i młodzieżą. Mam szczęście, że gdy rano wstaję nie muszę mówić - znów idę do roboty, ale komunikuję, że idę do szkoły. Z takich powodów czuję się młodziej, niż wskazuje na to moja data urodzenia".

https://davinciszkola.pl/wp-content/uploads/2023/02/glos-wilkp-1-300x200.jpg