Wśród najlepszych w debatach!

Jesteśmy jedną z 8 najlepiej debatujących w języku angielskim drużyn w Polsce!
Za nami 9th Polish Oxford Debate Championships in English w Bydgoszczy. W tym prestiżowym turnieju (który w całości odbywał się po angielsku) brały udział najlepsze drużyny z całej Polski, a także reprezentacja z Niemiec.
W fazie grupowej wygraliśmy wszystkie trzy spotkania. W każdej z debat uzyskaliśmy maksymalną liczbę 3 punktów.
W ten sposób znaleźliśmy się w gronie 8 najlepszych drużyn, które spotkały się w ćwierćfinale. Na dalszym etapie zabrakło nam jednak trochę szczęścia.
Ćwierćfinał w tak trudnym turnieju, na którym nie ma słabych drużyn, to dla nas ważny sukces. Jesteśmy bardzo dumni z naszych debatantów: Jana Bełki, Piotra Domagalskiego-Nowaka, Dominiki Banaszewskiej i Wiktorii Krzysztofik.
Uczniów do turnieju przygotował opiekun klubu dr Adam Szabelski we współpracy z naszymi anglistami.
Poniżej kilka zdjęć zrobionych przez opiekuna klubu oraz organizatorów turnieju.
https://davinciszkola.pl/wp-content/uploads/2024/03/Wykonane-zdjecie1-300x200.jpeg