Czas pożegnań

Dzisiaj nadszedł czas pożegnań naszych Drogich Maturzystów. Niestety nie mogliśmy spotkać się na żywo, ale byliśmy razem na szkolnym spotkaniu online. Był moment nostalgicznych wspomnień oraz podziękowań. Niektórzy z naszych absolwentów spędzili w Szkołach Da Vinci 12 lat. Były uśmiechy, łzy, ostatnie wspólne zdjęcia. Uczniowie z najlepszymi wynikami zostali docenieni, a wśród nich najlepszy z najlepszych z 3 lat - Mikołaj Łukaszyk z klasy Design Thinking. Kochani! Życzymy Wam powodzenia ma maturze i w dalszym dorosłym życiu. Gratulujemy Wam pomyślnego zakończenia edukacji w Liceum Ogólnokształcącym FLEX i Liceum Akademickim Da Vinci. Ruszajcie dalej wybraną przez Was drogą!
p.s. Już wkrótce filmowa relacja z tej uroczystości.
//davinciszkola.pl/flexdv/wp-content/uploads/sites/4/2021/05/Zrzut-ekranu-2021-05-03-o-18.48.24-1.jpg