Nauka to podróż – Dzień Nauczyciela

Nauka to podróż – a jak wiemy w każdej podróży najważniejsze jest dobre towarzystwo i wspólna wizja dotarcia do celu. Z tej okazji Samorząd uczniowski zorganizował uroczystość i cała społeczność uczniowska wraz gronem pedagogicznym celebrowała swoje osiągnięcia. Impreza miała charakter formalny tylko na początku i po krótkich przemówieniach nastąpiła część rozrywkowa. Mnóstwo emocji dostarczyła rywalizacja o podium w grze Kahoot - test wiedzy na wesoło. Najwięcej śmiechu jednak było słuchając listy przebojów z życia codziennego nauczyciela Odznaczyliśmy nasze grono przypinką SIMPLY THE BEST. Wisienką na torcie tego dnia był słodki poczęstunek – ciasta upieczone przez naszych licealistów. Zajadaliśmy się wspólnie, rozmawiając o tym i owym. To był dobry dzień pełen dobrych emocji.

https://davinciszkola.pl/flexdv/wp-content/uploads/sites/4/2022/10/20221014_101643-300x200.jpg