Liceum Akademickie Da Vinci w czołówce

Liceum Akademickie Da Vinci w czołówce Rankingu liceów w Poznaniu i powiecie wg Edukacyjnej Wartości Dodanej 🥳!
 
Dziękujemy całemu gronu pedagogicznemu za zaangażowanie, ciągłe wprowadzanie innowacji edukacyjnych i indywidualne podejście do naszych uczniów🌹.
 
Edukacyjna Wartość Dodana to zestaw technik statystycznych, który pozwala zmierzyć, jaki wkład w wyniki egzaminacyjne ucznia miała szkoła, do której chodzi. W przypadku liceów polega na porównywaniu indywidualnych wyników egzaminu gimnazjalnego ucznia z wynikami maturalnymi. To zestawienie wiedzy, z jaką uczniowie przyszli do szkoły, z wynikami, jakie osiągają, opuszczając ją.
 
"Nie sztuką jest dostać samych najlepszych uczniów i osiągać z nimi najlepsze wyniki". Zgadzamy się w 100% z Andrzejem Karasiem, dyrektor XVI LO na Krzesinach, liceum o najwyższym wskaźniku Edukacyjnej Wartości Dodanej w Poznaniu.
 
//davinciszkola.pl/ladv/wp-content/uploads/sites/2/2020/01/ranking-LA-EWD-kopia.jpg