Matura na 100%

W tym roku nasze Liceum Akademickie Da Vinci znalazło się w czołówkach rankingów i zestawień. Ale najbardziej cieszymy się z informacji, że tak jak w ubiegłych latach, wszyscy nasi uczniowie zdali maturę! 💪🥇🏆🎯🎉👑 Drodzy absolwenci egzamin dojrzałości już za Wami - teraz ruszajcie zmieniać świat. Tak jak przez cały czas nauki bardzo Wam kibicujemy. Drzwi naszego Liceum są dla Was zawsze szeroko otwarte - za klika miesięcy lub lat wpadnijcie opowiedzieć o swoich sukcesach.
Gratulacje dla grona pedagogicznego 👏.
W tym roku, po raz pierwszy do egzaminu maturalnego, przystąpili uczniowie naszego Liceum Ogólnokształcącego FLEX i również wszyscy zdali maturę!

Średnia liczba punktów z przedmiotów obowiązkowych w porównaniu do wyników maturzystów z Miasta Poznania.
J. polski pisemny: M. Poznań - 55%; Da Vinci - 66%; FLEX - 58%
J. angielski pisemny: M. Poznań - 78%; Da Vinci - 95%; FLEX - 94%
Matematyka: M. Poznań - 54%; Da Vinci - 72%; FLEX - 60%

//davinciszkola.pl/ladv/wp-content/uploads/sites/2/2020/08/Baner-FB-Wydarzenie_Matura-na-100_ok1-2-1-e1597179271340.jpg

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *