Zwolnieni z Teorii

W tegorocznej edycji Zwolnieni z Teorii nasi uczniowie zgłosili 3 niesamowite projekty.
Nasz pierwszy projekty to: "Nasz Poznań", którego autorkami są uczennice z pierwszej klas. Dziewczyny opiszą historię oraz zrobią zdjęcia charakterystycznych miejsc w Poznaniu. Challenge dla odbiorców projektu będzie odtworzenie zdjęcia.
Drugi projekt to pomysł kreatywnych uczennic z klas drugich o profilu Design Thinking i STEAM, pt. "CoYoMi" (Control Your Mind). Pandemia znacząco ograniczyła kontakty społeczne wśród młodych ludzi i skoncentrowała ich aktywności wokół nauki on line. Celem projektu jest wsparcie uczestników projektu w rozwoju osobistym. Ich zadaniem będzie pokazywać nowe ciekawe zagadnienia, rozbudzać pasje oraz zatroszczyć się o zdrowie psychiczne wykorzystując techniki mindfulness.
Autorką trzeciego projektu pt. "OUTSIDE VOICE" jest Kinga Nuckowska. OutSide Voice będzie platformą służącą wymianie poglądów. Poruszane będą problemy społeczne, edukacyjne oraz ekonomiczne.
Trzymamy kciuki za rozwój projektów!

//davinciszkola.pl/ladv/wp-content/uploads/sites/2/2020/12/20201121_134212-2.jpg