Świąteczna niespodzianka

Poza włączeniem się do licznych działań szkolnego koła wolontariatu, uczniowie klas 2/4 i 2/3 STEM postanowili w grudniu zrobić świąteczną niespodziankę dla pacjentów Oddziału Paliatywnego Szpitala w Puszczykowie. Od dłuższego czasu obowiązuje tam zakaz odwiedzin. Rodziny chorych też nie zawsze mogą coś podać czy przywieźć do szpitala, więc pacjentom brakuje nie tylko kontaktu z bliskimi, ale też podstawowych kosmetyków, wody czy piżam.Dzięki pomocy uczniów i Rodziców oraz dzięki zaangażowaniu Marysi, Alicji i Zuzanny, które koordynowały akcję, udało się dostarczyć prezenty do szpitala dzień przed Wigilią, a było tego sporo (m.in koszulki/piżamy, kosmetyki, wodę, słodycze, kuchenka mikrofalowa, duże zegary do sal, koce).

//davinciszkola.pl/ladv/wp-content/uploads/sites/2/2021/02/MicrosoftTeams-image-20.jpg