Debiut pisarski Natalii Kurkowskiej

Nic nie cieszy nas tak bardzo jak sukcesy naszych uczniów! Tym razem prezentujemy streszczenie oraz projekt okładki książki autorstwa Natalii Kurkowskiej, uczennicy klasy trzeciej z Liceum Akademickiego Da Vinci.  „Każda widoczna siła skrywa pod sobą słabość. Każda próba ucieczki kończy się niewolą. Każde spojrzenie, słowo, czyn – zwodzi. A prawda potrafi być obłudna – niczym oblicza pokazywane światu. Życie nastoletniej Noelle Springs zmienia się diametralnie, kiedy poznaje Chrisa Michaelsa. A raczej wtedy, kiedy poznaje jego najmroczniejszą stronę. Im więcej dziewczyna się dowiaduje, tym bardziej jest zagubiona. A im więcej pytań się rodzi, tym bardziej uporczywa staje się odpowiadająca jej cisza … Do czasu, w którym niespodziewanie wypełni ją głos największego wroga. A może i on nosił tylko maskę?”  Na bieżąco będziemy Was informować o kolejnych sukcesach Natalii oraz dacie premiery jej książki. 

//davinciszkola.pl/ladv/wp-content/uploads/sites/2/2021/01/okladka-1.png