WOŚP na sportowo

WOŚP na sportowo - Marsz na 5 z Da Vinci
To był cudowny dzień: słońce, śnieg i dość intensywna trasa tempem marszowym po, niestety, fragmentami oblodzonej ścieżce wzdłuż Jeziora Maltańskiego. A do tego szczytny cel - każdy uczestnik marszu zasilił konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (razem z naszym wolontariuszem zebraliśmy do puszki 1375,73 zł!). Od godziny 10.00 do 15.00 nauczyciele Liceum Da Vinci wraz z młodzieżą - w grupach pięcioosobowych, z maseczkami na twarzach i sercami wypełnionym potrzebą pomocy - pokonali dystans ponad 5 km. Nikt nie marudził, a jedynie cieszył się namiastką kontaktu w plenerze i piękną, jeszcze styczniową pogodą. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten projekt: nauczycielom, młodzieży oraz paniom ze sztabu "Wojtusiaki" liczącym pieniądze. Pani Ado, czekamy na kolejne pomysły, bo już wiemy, że Walentynki będą też na sportowo z akcją wolontariacką w tle!
//davinciszkola.pl/ladv/wp-content/uploads/sites/2/2021/02/b3a051be-8499-4d4d-bd04-4694063bb94f.jpg