Studiuj za granicą

Chcesz studiować za granicą? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Od czego zacząć? Nic nie szkodzi, w naszej szkole prowadzimy specjalny projekt „Studiuj za granicą” dla uczniów zainteresowanych takim wyzwaniem. Ten semestr rozpoczęliśmy od serii spotkań z Polakami studiującymi w różnych krajach. Po pierwszym spotkaniu z Moniką Mikołajską – studentką Uniwersytetu w Maastricht, przyszła kolej na uczelnię amerykańską. Dzisiaj odbyło się spotkanie z Tomaszem Cienkowskim - studentem Harvard University oraz stypendystą Funduszu Stypendialnego Talenty, który opowiedział o tym, jak wygląda ścieżka rekrutacyjna na studia w USA, o systemie edukacji wyższej w tym kraju oraz o swoich doświadczeniach zdobytych podczas studiów na Harvard University.

//davinciszkola.pl/ladv/wp-content/uploads/sites/2/2021/03/SharedScreenshot_Tomasz-Cienkowski.jpg