Koło filmowe Da Vinci w akcji

Ruszyły zdjęcia do filmu pt.: "I co myślisz?" według scenariusza napisanego przez uczniów naszego liceum🎬. Projekt Filmowcy Da Vinci przy wsparciu i współpracy Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu i projektu Ale Kino doczekał się w końcu realizacji. Przed nami 3 dni planu zdjęciowego i kilka miesięcy pracy postprodukcji w studio.
Ostatni dzień na planie filmowym spędziliśmy kręcąc sceny w budynku Liceum.
Teraz już produkcja w studio, komponowanie muzyki, nagrywanie…
Trzy dni przygody z filmem. Cenne doświadczenie i sporo cudownych wspomnień. Dziękujemy profesjonalnej ekipie – nasz reżyser Pan Tomasz Dettloff, operator Pan Janusz Piwowarski oraz jedyny i niezastąpiony producent Pan Marian Suchanecki. Ekipa filmowa - aktorzy: Kinga Nuckowska, Maja Ratajczak, Karolina Glaser-Schuhl, Julia Wybieralska, Michał Kopkiewicz, Antoni Śnioch oraz ekipa techniczna: Oliwia Szymańska, Wojtek Wolny, Tymon Polak, Franek Bocek, Jan Pudełko. W role mamy i taty wcieliła się mama Julii, Pani Wybieralska oraz tatę zagrał Pan Śnioch. Specjalne podziękowania dla Państwa Śnioch za udostępnienie nam domu i ogromne pokłady cierpliwości. 
 
 
//davinciszkola.pl/ladv/wp-content/uploads/sites/2/2021/07/Zrzut-ekranu-2021-07-19-o-10.41.46.png