Warsztaty na rozpoczęcie roku szkolnego

Tradycyjnie już w Liceum Akademickim Da Vinci oraz Liceum Ogólnokształcącym FLEX rozpoczynamy nowy rok szkolny warsztatami. W tym roku inspirując się fińską metodyką łączenia treści międzyprzedmiotowych - phenomenon-based learning - stworzyliśmy warsztaty dotyczące tematu „Ja człowiek - zdrowie psychiczne człowieka”.
Uczniowie przez 3 dni, od 1 do 3 września, mogą wziąć udział w autorskich warsztatach w ramach 5 bloków tematycznych: doradztwo zawodowe, blok lingwistyczny, blok przyrodniczy, blok humanistyczny, mindfulness/EDB/psychologia/w-f. Dzięki tym warsztatom ten trudny i wieloaspektowy, ale ważny dla nich w życiu temat, mogą omówić w nietuzinkowy sposób patrząc z różnych perspektyw.
//davinciszkola.pl/ladv/wp-content/uploads/sites/2/2021/09/Image-1-e1631697562357.jpeg