Wystawa uczniów w Starym Browarze

11 września odbył się wernisaż wystawy Zakorzenienie w ramach Poznań Design Festiwal w Starym Browarze. Po raz pierwszy na tym festiwalu przedstawione zostały prace młodzieży licealnej. Ekspozycję działań projektowych naszych uczniów profilu Design Thinking można podziwiać do 18 września na poziomie +1 Słodowni. Młodzież naszej szkoły wykonała swoje projekty z myślą o środowisku i koncentrując się na wdrażaniu w codzienne życie praktyk gospodarki obiegu zamkniętego. Źródłem inspiracji była przeszłość i rzemiosło pozostające zakorzenione w synergii człowieka z przyrodą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą niezwykle interesującą wystawą na poziomach +1 i +2 Słodowni (wstęp wolny).

//davinciszkola.pl/ladv/wp-content/uploads/sites/2/2021/09/thumbnail_Image-2.jpg