Maja Hendrys

Nasza maturzystka, Maja Hendrys z klasy dwujęzycznej, jest dowodem na to, że intensywne przygotowanie do egzaminów można pogodzić również z profesjonalnym uprawianiem sportu. Maja od siedmiu lat trenuje jeździectwo w Klubie Fimmel Team i bierze udział w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Jej największymi osiągnięciami jak dotąd są: zdobycie złotego medalu w Halowym Pucharze Polski, srebrnego medalu podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, 10 miejsca w Mistrzostwach Polski oraz 4 miejsca w Halowych Mistrzostwach Polski. Jest też dumną właścicielką wspaniałego konia, na którym startuje - Nivaro, oraz dwóch młodych koni, które będzie trenować w przyszłości - Desire de la Queen Z oraz Cassiel de la Queen. Życzymy Mai wielu kolejnych sukcesów w sporcie, świetnie zdanych egzaminów oraz realizacji planów po maturze. 

//davinciszkola.pl/ladv/wp-content/uploads/sites/2/2022/02/Zrzut-ekranu-2022-02-17-o-13.43.57-e1645102442301.png