Jesteśmy z Wami!

WOJNA - słowo, którego znaczenie wstrząsa każdym mądrym, dobrym i chcącym szczęśliwie żyć człowiekiem. Niestety, okazuje się, że widmo zniszczenia, zagrożenia, niepewności jest wciąż aktualne. Nasi sąsiedzi potrzebują pomocy i my ją niesiemy. Jesteśmy zgodni, że należy wspierać, pomagać i kochać. Agresji mówimy NIE!
DZIĘKUJEMY wszystkim zaangażowanym w ostatnie działania: naszym szkolnym wolontariuszom, mamie Michała za inicjatywę konwoju do Lwowa, wszystkim ze Szkół Da Vinci - dzieciom i młodzieży, nauczycielom, rodzicom, którzy przynieśli mnóstwo dobra lub wpłacili pieniądze na ich zakup, zaprzyjaźnionym ludziom tuż obok, Leonowi i Frankowi za błyskawiczną akcję w LO im. Marii Magdaleny i LO nr 8 oraz Tobie, Michale Kopkiewiczu za znakomitą koordynację. Przed nami kolejne wyzwania. Pamiętajmy, "tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono".
Załadowany do końca TIR - wyjechał. W poniedziałek kolejny. Dziękujemy 💛💙.
//davinciszkola.pl/ladv/wp-content/uploads/sites/2/2022/03/WhatsApp-Image-2022-03-02-at-00.08.27-1-e1646207095968.jpeg