Głosujemy!

Z przyjemnością informuję, że grupa liderów - wolontariuszy z Liceum Akademickiego Da Vinci - Marysia Raniszewska. Marcelina Rydlichowska oraz Aleks Nowacki zostali wytypowani do konkursu POZNAŃSKI WOLONTARIUSZ ROKU jako Grupa "Bieg Motyli" z Liceum Akademickiego Da Vinci w Poznaniu. Proszę o zagłosowanie na tych niesamowicie kreatywnych ludzi, którzy są dowodem na to, że MŁODZI ludzie prócz obowiązków szkolnych i życia prywatnego potrafią znaleźć czas i pomysły dla innych, szczególnie tych w potrzebie! Brawo WY!!!!!!!
 
https://www.poznan.pl/mim/ngo/glosowanie-wolontariusz-roku/specjalnego-formularza,191557.html

 
Na końcu strony, przedostatnie kółeczko do głosowania. Grupa ,,Bieg Motyli".
//davinciszkola.pl/ladv/wp-content/uploads/sites/2/2022/11/WhatsApp-Image-2022-03-17-at-11.09.48.jpeg