Szlachetna paczka

Przez ostatnich kilka tygodni uczniowie Liceum Da Vinci angażowali się w pomoc dla potrzebujących. W tym roku, jakże trudnym dla wszystkich, nasza szkoła pod swoje skrzydła przyjęła sześcioosobową rodzinę. Organizując Szlachetną Paczkę, zapewniliśmy jedzenie, odzież oraz wiele prezentów. Mamy nadzieję, że ich święta będą spokojne, radosne i przede wszystkim pozbawione zmartwień.
Dziś udało nam się̨ spakować́ i przewieźć wszystkie przyniesione dary. Paczek było tak dużo, że wypełniły duży samochód. Wolontariusze z naszej szkoły dostarczyli prezenty rodzinie. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom za ich wielkie serce i zaangażowanie. Cieszymy się, że w tym trudnym czasie pandemii zdołaliśmy zorganizować tę zbiórkę.
Pamiętajcie - Dobro wraca!!!

https://davinciszkola.pl/ladv/wp-content/uploads/sites/2/2022/12/IMG-7422-300x300.jpg