Marzenie Zuzi

Drodzy uczniowie, nauczyciele i rodzice!

Nasza społeczność szkolna ponownie udowodniła, że dla chcących pomagać żadna przeszkoda nie jest straszna, oraz że każdy wysiłek jest warty uśmiechu na twarzy drugiego człowieka. Po trwającym dwa tygodnie kiermaszu, podczas którego nasi uczniowie sprzedawali swoje kulinarne dzieła, udało nam się z zebranych środków ufundować maszynę do szycia dla inspirującej i niesamowicie utalentowanej Zuzi – podopiecznej Fundacji "Mam marzenie". Jej marzenie było nietypowe i choć suma, którą musieliśmy uzbierać początkowo nas przerażała, to z każdym kolejnym dniem trwania akcji charytatywnej przekonywaliśmy się, że uczniowie naszej szkoły zawsze dołożą wszelkich starań, by kogoś uszczęśliwić. A dziś, kiedy maszyna do szycia oraz zestaw krawiecki wreszcie był gotowy do przekazania naszej marzycielce, przedstawiciele trzech najbardziej zaangażowanych klas wraz ze wspaniałą Panią Jolą, która zapoczątkowała tę akcję w naszym liceum, a także Panią Mirą oraz wolontariuszką z fundacji, pojechali na Morasko, aby zrobić niespodziankę Zuzi i oddać w jej ręce maszynę, voucher i przepiękne tkaniny, które pozwolą jej się rozwijać w swojej pasji. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie kiermaszu i tym, którzy przekazali nawet najmniejszą sumę na rzecz radości Zuzi! Mamy także nadzieję, że w przyszłości uda nam się spełnić jeszcze wiele innych marzeń!

Informację przygotowała Zuzia Bubacz

https://davinciszkola.pl/ladv/wp-content/uploads/sites/2/2023/07/WhatsApp-Image-2023-06-22-at-22.23.29-3-kopia-300x200.jpeg