Małgorzata Wróblewska

//davinciszkola.pl/spdv/wp-content/uploads/sites/3/2019/08/Malgorzata-Wroblewska_m.jpg

Dyrektor Operacyjna Szkół Da Vinci

Od początku swojej kariery zawodowej związana jest ze szkolnictwem niepublicznym. W latach 2009-2018 pełniła funkcję Dyrektora Generalnego Uniwersytetu SWSP. Między innymi dzięki jej konsekwencji SWPS stała się, w czerwcu 2015 roku, pierwszą uczelnią niepubliczną w Polsce, która zyskała status uniwersytetu.

Laureatka I edycji Konkursu LUMEN u2013 Leaders in University Management oraz finalista konkursu Sukces Pisany Szminką w kategorii korporacja w 2015 roku. Od początku powstania Szkół Da Vinci wspiera ich rozwój. Prezes Fundacji Pro Akademika. Pasjonatka życia i niepoprawna optymistka. Lubi podróże po świecie z plecakiem. Zapalona motocyklistka. Mama małego Jasia. Wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych.