I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem…

Pod takim hasłem odbył się w naszej szkole w przedświąteczny grudniowy czwartek kiermasz charytatywny klas 0-3. Od miesiąca dzieci wraz z nauczycielami przygotowywały własnoręcznie ozdoby świąteczne na ten kiermasz. Przyświecał nam wzniosły cel. Od lat wspieramy poprzez dochód z tego kiermaszu fundację „Mały Piesek Zuzi”, która wspomaga rehabilitację dzieci z różnymi schorzeniami poprzez kontakt ze specjalnie tresowanymi psami oraz szerzy wiedzę kynologiczną. W tym roku przekażemy na jej rzecz 2335 zł. Bardzo dziękujemy dzieciom i nauczycielom za wkład pracy i świetną zabawę przy okazji oraz rodzicom za wsparcie naszych działań charytatywnych.

//davinciszkola.pl/spdv/wp-content/uploads/sites/3/2020/01/Kiermasz-i-ty-możesz.jpg