Maria Barnuevo Alameda

//davinciszkola.pl/spdv/wp-content/uploads/sites/3/2020/01/Maria-resize1200-e1601361732424.jpg

Nauczycielka j. hiszpańskiego. Pochodzi z samego serca Hiszpanii, Madrytu i mieszka w Polsce ponad 10 lat. Fascynuje ją nauczanie poprzez wywoływanie emocji, ponieważ wierzy, że mózg pod pływem emocji uczy się efektywniej niż wtedy, kiedy jest znudzony i niezmotywowany. Dlatego celem jej pracy jest tworzenie odpowiedniej atmosfery na lekcji tak, aby dzieci nie odczuwały strachu przed mówieniem w obcy języku i pozwalały sobie na popełnianie błędów. 

 

Mama Lucyny, Eleny i Juli, które są motorem jej życia. 

 

Lubi czytać, grać na pianinie, biegać (kiedy kolano na to pozwoli) i medytacji. Uwielbia pisać, dlatego współpracuje z magazynem ¿Español? Sí, gracias i utworzyła portal Trening Hiszpańskiego, gdzie rozwija swoją pasję do pisania i nauczania języki hiszpańskiego.