Uczymy się dalej…

Uczniowie klas 8a i 8b - mimo iż szkoła zamknięta na cztery spusty - już od rana intensywnie pracowali wg ustalonych godzin i zasad. Młodzież z 8a zmierzyła się z językiem hiszpańskim, a 8b - z chemią i matematyką. Okazuje się, że platforma e-learning nie jest wcale taka trudna, zmusza jedynie do samodyscypliny. Nasi uczniowie pokazali jednak, że nie mają problemu z lekcjami online. Dzisiejszy dzień to było też dość trudne polonistyczne doświadczenie - wszyscy wypełnili test i napisali wypracowanie z "Pana Tadeusza". Brawo! Teraz przed uczniami kolejne przedmioty i kolejne zadania. Warto dodać, że i nauczyciele mają co robić, bo wszystko trzeba skoordynować, skonsultować i.... sprawdzić! Zatem powodzenia! Avanti!

//davinciszkola.pl/spdv/wp-content/uploads/sites/3/2020/03/20200312_085418.jpg