Życzymy słonecznych wakacji OFFLINE!

Na boisku, w siedmiu turach, z zachowaniem dystansu społecznego zakończyliśmy w piątek rok szkolny w Szkole Podstawowej Da Vinci.
Pandemia zweryfikowała wiele naszych planów, postawiła przed nami nowe wyzwania i zatarła wspomnienia z prawie siedmiu miesięcy nauki w murach Szkoły. Dziękujemy całej naszej szkolnej społeczności za wspólnie spędzony czas, wzajemne uczenie się i inspirowanie.
Lekcje zdalne, nauczanie online, nauka przez Internet to sformułowania odmieniane przez wiele przypadków w ostatnich miesiącach nauki przez uczniów, nauczycieli i rodziców. Dziękujemy nauczycielom za niezwykłe poświęcenie i zaangażowanie w realizację zajęć online. Dziecim gratulujemy szybkiej adaptacji do nowej rzeczywistości. Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców, bez wsparcie których zdalna nauka nie byłaby możliwa.
Życzymy wszystkim słonecznych wakacji OFFLINE!

//davinciszkola.pl/spdv/wp-content/uploads/sites/3/2020/06/20200626_092331-1.jpg