Rekrutacja do Przedszkola Da Vinci na rok szkolny 2020/2021

Przedszkolakiem może zostać każdy kandydat, który pomyślnie przejdzie procedurę kwalifikacyjną.

W roku szkolnym 2020/2021 naukę w zerówce mogą rozpocząć dzieci w wieku 5 i 6 lat.

Procedura rekrutacji:

1. PODANIE O PRZYJĘCIE
    Aby zapisać dziecko, należy wypełnić podanie o przyjęcie do przedszkola i przesłać je e-mailem na adres: rekrutacja@davinciszkola.pl lub złożyć je osobiście w sekretariacie szkoły przy ul. Golęcińskiej 9. Prosimy także o dostarczenie opinii z przedszkola (najpóźniej w dniu spotkania
    z dzieckiem).
  2. SPOTKANIE Z DZIECKIEM
    Spotkanie ma na celu ocenę gotowości szkolnej dziecka. Ocena trwa dwie godziny i przeprowadzana jest w grupie rówieśniczej. W części spotkania uczestniczą także rodzice. Spotkanie prowadzą pedagodzy i psycholog szkolny. Spotkanie jest płatne. Opłata wynosi 70 zł i należy ją uiścić przed terminem rozmowy na konto o numerze 79 1750 1019 0000 0000 1317 5195 w tytule wpisując imię i nazwisko dziecka. Na podaniu prosimy zaznaczyć jeden z pięciu podanych terminów spotkań.
  3. DECYZJA DYREKTORA
    Dyrektor po zapoznaniu się z wynikiem rozmowy podejmuje decyzję o przyjęciu do przedszkola. Przedszkole nie uzasadnia decyzji rekrutacyjnych.
  4. PODPISANIE UMOWY Rodzice poinformowani są o decyzji dyrektora przedszkola i w ciągu 3 dni są zobowiązani podpisać Umowę o naukę oraz wpłacić opłatę wpisową w wysokości 1500 zł.

Pobierz podanie do Przedszkola Da Vinci.

OPŁATY ZA NAUKĘ

Nauka w szkole jest odpłatna i wynosi 13 900 zł, płatne w 10 miesięcznych ratach (co miesiąc od września do czerwca).

Szkoła w pierwszej kolejności zapewnia miejsce dla rodzeństwa dzieci uczących się w Szkołach Da Vinci, pod warunkiem uzyskania pozytywnej opinii w procesie rekrutacyjnym.

Oferujemy zniżki przy zapisaniu drugiego i kolejnych dzieci do szkoły:

• drugiego – 25% zniżki we wpisowym i 5% zniżki w czesnym,
  • trzeciego i kolejnego – 25% zniżki we wpisowym i 10% zniżki w czesnym.

Wszelkich informacji udziela sekretariat przedszkola pod numerem telefonu tel. 61 844 55 41 lub e-mailem: rekrutacja@davinciszkola.pl